MSCDN Wydział w Warszawie, ul.Świętojerska 9, 00-240 Warszawa - Promocje inicjatyw oświatowych
Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

 

Promocje inicjatyw oświatowych

 

 

 

 

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków (OTOP) zaprasza na spotkanie

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków (OTOP) zaprasza na spotkanie, w trakcie którego zaprezentowane zostaną materiały dla nauczycieli przyrody/biologii wychowania przedszkolnego oraz nauczania wczesnoszkolnego (klasy I-III) szkoły podstawowej. Spotkanie odbędzie się 14 września br. w hotelu Piotr SPA&Wellness w Boguszowie-Gorcach, woj. dolnośląskie.

Czytaj więcej...

Bezpłatne webinaria dla nauczycieli angielskiego


Early Stage to intensywna podróż językowa dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 19 lat. Obfituje w liczne przygody z muzyką, tańcem, teatrem, poezją rymowaną, projektami plastycznymi i multimedialnymi.

Czytaj więcej...

Konkurs na projekty z zakresu edukacji kulturowej

KE
Konkurs – otwarty nabór aplikacji do projektu Kulturalni Edukatorzy – mazowiecka sieć edukacji i kultury. Mazowiecki Instytut Kultury zaprasza do aplikowania w konkursie na współrealizację projektów z zakresu edukacji kulturowej. Zwycięzcy otrzymają: do 10 000 zł dofinansowania, konsultacje ekspertów oraz udział w 3-dniowym szkoleniu i konferencji. Termin składania wniosków: do 25 lutego 2018 roku (włącznie).

Czytaj więcej...

Ogólnopolski konkurs plastyczno–literacki "Pani Ireno..."

IS

Szkoła Podstawowa nr 11 w Gliwicach ogłasza Ogólnopolski konkurs plastyczno–literacki "Pani Ireno..." pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka, Prezydenta Miasta Gliwice oraz Kuratora Oświaty w Katowicach i  serdecznie zaprasza do udziału uczniów szkół podstawowych...

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Konkurs „Przeżyjmy ten rok na ludowo!”

Na ludowoSzkoła Podstawowa nr 169 z Łodzi zaprasza uczniów szkół podstawowych z klas IV-VII z całej Polski do udziału w Ogólnopolskim Konkursie „Przeżyjmy ten rok na ludowo!”, realizowanego pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Celem konkursu jest m.in. promowanie polskiej kultury ludowej oraz wspomaganie wszechstronnego rozwoju dzieci. Konkurs jest konkursem dwustopniowym. Składa się z etapu szkolnego i ogólnopolskiego.

Czytaj więcej...

Ministerialny program asystentów językowych w Walencji (Hiszpania) 2017-2018

Czytaj więcej...

Olimpiada Statystyczna

logo OS
Drodzy uczniowie i nauczyciele
, Główny Urząd Statystyczny we współpracy z Polskim Towarzystwem Statystycznym serdecznie zapraszają do udziału w drugiej edycji Olimpiady Statystycznej 2017/2018. W zmaganiach mogą brać udział uczniowie wszystkich typów szkół ponadgimnazjalnych, które mają swą siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Celem Olimpiady jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie
umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych. Spośród uczestników w ramach trójstopniowej rywalizacji zostanie wyłonione grono 30 finalistów.Zachęcamy do podjęcia wyzwania! Rejestracja już wystartowała!

Czytaj więcej...

European Language Label - 16. edycja konkursu

ell baner

European Language Label (Europejski znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych) to europejski certyfikat jakości w edukacji językowej, przyznawany we wszystkich krajach UE.

Czytaj więcej...

Poszukujemy do współpracy szkół i nauczycieli z Warszawy i okolic.

szkolaedukacji logo
Poszukujemy do współpracy szkół i nauczycieli z Warszawy i okolic. Szkoła Edukacji poszukuje do współpracy cenionych dydaktyków szkolnych, którzy chcą dzielić się wiedzą, a jednocześnie cały czas podnosić swoje kompetencje zawodowe.

Czytaj więcej...

Zaproszenie do konkursu "Generator Innowacji. Sieci Wsparcia"


  Zaproszenie do konkursu "Generator Innowacji. Sieci Wsparcia"

 

Czytaj więcej...