Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

2013/2014 - Kurs kwalifikacyjny z zakresu zajęć edukacyjnych "Wychowanie do życia w rodzinie"

 

 

Szanowni Państwo
Informujemy, że od 25 października 2013 r. planowane jest rozpoczęcie nowej edycji kursu kwalifikacyjnego z zakresu zajęć edukacyjnych

 

Wychowanie do życia w rodzinie

 

Kurs realizowany jest w oparciu o obowiązujący program MEN z 1992 r. oraz na podstawie zgody Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
Uczestnikami kursu mogą być czynni zawodowo nauczyciele szkół podstawowych, gimnazjów, psycholodzy i pedagodzy szkolni.

Zajęcia odbywają się w ciągu dwóch semestrów w systemie zjazdów piątkowo-sobotnich (2 razy w miesiącu)

  • piątki w godz. 15.00 - 19.45
  • soboty w godz. 09:00 - 16.30

Uczestnik kursu otrzymuje świadectwo ukończenia kursu kwalifikacyjnego z zakresu zajęć edukacyjnych „Wychowania do życia w rodzinie". Daje ono uprawnienia do prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą szkół podstawowych i gimnazjów zgodnie z §18, ust.1 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z 19 listopada 2009 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz.U. Nr 200 z 2009 r., poz.1537).

Koszt kursu wynosi 1700,00 zł (możliwość wpłaty w dwóch ratach). W uzasadnionych przypadkach, na podstawie pisemnego podania do Kierownika Wydziału płatność można rozłożyć na 4 raty.

Chętni proszeni są o wypełnienie [formularza zgłoszeniowego], lub na miejscu, w siedzibie Wydziału i złożenie go wraz z wymaganymi dokumentami u pani Jolanty Czułady – w recepcji i rejestracji kursów.

Wymagane dokumenty:
- kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych z potwierdzeniem za zgodność z oryginałem,
- zaświadczenie o zatrudnieniu - [pobierz]

Zakwalifikowane osoby zostaną powiadomione osobiście na dwa tygodnie przed planowanym rozpoczęciem kursu.
Kierowniczką kursu jest pani Marzena Dżuman – nauczyciel konsultant ds. wychowania i opieki tel. (22) 536 60 91, poniedziałek-piątek: 9:00-14:00. Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ;

Ważne:
Planowane rozpoczęcie kursu może ulec zmianie. Jest ono związane z rekrutacją uczestników i zebraniem się minimum 20 – osobowej grupy.