Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie
Konsultacje - ewaluacja
Dyrektorzy szkół i placówekSzanowni Państwo,
Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli wspólnie z Kuratorium Oświaty w Warszawie podjęło inicjatywę utworzenia punktu konsultacyjnego wspierającego dyrektorów w wykorzystaniu wyników ewaluacji zewnętrznej i wewnętrznej w procesie doskonalenia pracy szkoły/ placówki.

Zachęcamy Państwa Dyrektorów do korzystania z konsultacji, których nieodpłatnie udzielają wizytatorzy realizujący w Kuratorium Oświaty w Warszawie zadania z zakresu nadzoru pedagogicznego.

Punkt konsultacyjny jest czynny raz w tygodniu – w czwartki, w godzinach od 14.00 do 16.00 w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie przy ul.Świętojerskiej 9.

Osobą do kontaktu jest Pani Teresa Gańko - nauczycielka konsultantka MSCDN, tel. 22 536 60 25, e-mail: teresa.ganko@mscdn.edu.pl

W celu usprawnienia pracy punktu konsultacyjnego prosimy o wypełnienie Elektronicznej karty zgłoszenia. Po otrzymaniu zgłoszenia zaproponujemy Państwu e-mailowo termin konsultacji.
Elektroniczna karta zgłoszenia dla dyrektorów
na konsultację w zakresie ewaluacji zewnętrznej i wewnętrznej


Imię (*)

Nieprawidłowe daneNazwisko (*)

Nieprawidłowe daneTelefon kontaktowy (*)

Nieprawidłowe daneE-mail (*)

Nieprawidłowe daneNazwa i adres szkoły (*)

Nieprawidłowe daneTreść pytania

Nieprawidłowe dane

Pola oznaczone (*) są wymagane.
Przepisz kod z obrazka
Przepisz kod z obrazka   Odśwież kod
Nieprawidłowe dane