Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

 
 

 

Daj sobie szansę – zostań Stypendystą!

 

 

program stypendialnyDaj sobie szansę - zostań naszym Stypendystą!

13 czerwca br. rozpoczynamy II edycję projektu "Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka" w roku szkolnym 2016/2017

Rejestracja Wniosku oraz niezbędnych dokumentów na dedykowanym systemie internetowym będzie trwała od 13 do 30 czerwca br. Wygenerowane z systemu wersje papierowe ww. dokumentów muszą zostać przesłane do Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie do 15 lipca br. (decyduje data wpływu).

Więcej informacji...

 

 

stypendia zawodoweZawalcz o stypendium!!!
13 czerwca br. rozpoczynamy II edycję projektu „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych” w roku szkolnym 2016/2017.

Rejestracja Wniosku oraz niezbędnych dokumentów na dedykowanym systemie internetowym będzie trwała od 13 czerwca do 1 lipca br. Wygenerowane z systemu wersje papierowe dokumentów muszą zostać dostarczone do Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie do 15 lipca br. (decyduje data wpływu).

Więcej informacji...